InLine® Holder for the Amazon Echo Dot
Holder for the Amazon Echo Dot Speaker
- Simple installation: The installation is carried out simply by means of a screw on the wall.
- Material: steel, black matt lacquered
- Dimensions: approx. 39 x 91 x 65mm
| Article height: | 4 cm |
|---|---|
| Article length: | 9 cm |
| Article width: | 6.5 cm |
| Packaging volume: | 0.0004 m³ |
| Suitable for: | Amazon Echo Dot |
| Customs tariff number: | 7326909800 |
|---|---|
| EAN Barcode: | 4043718282395 |
| Height packaging: | 0.047 m |
| Length packaging: | 0.097 m |
| Width packaging: | 0.070 m |
| Net weight: | 0.069 kg |
| Weight: | 0.097 kg |
| Brand: | InLine® |
| Country of origin: | Taiwan |
| Manufacturer No.: | 23179A |
| Manufacturer information: |
INTOS ELECTRONIC AG Siemensstrasse 11 35394 Gießen Deutschland service@inline-info.com |
Product number:
23179A
For the notepad function, the convenience cookie must be accepted or renewed in the cookie settings.