InLine® ISDN splitter 1 -> 2, 0.15m, with resistors
The ISDN distributor enables the connection of several ISDN devices to one S0 bus. RJ45 sockets with connection cable and built-in terminating resistors.
- 2x RJ45 socket
- 15cm cable
- Full assignment (8P8C)
| Article height: | 2.4 cm |
|---|---|
| Article length: | 20.8 cm |
| Article width: | 6.8 cm |
| Assignment: | 8P8C |
| Colour: | Black |
| Length: | 0.15 m |
| Outer diameter: | 5.0 mm |
| Packaging volume: | 0.0004 m³ |
| Side A: | RJ45 female (2x) |
| Side B: | RJ45 plug |
| UL: | No |
| Variant: | With end resistors |
| Customs tariff number: | 8544429090 |
|---|---|
| EAN Barcode: | 4043718251353 |
| Height packaging: | 0.026 m |
| Length packaging: | 0.220 m |
| Width packaging: | 0.098 m |
| Net weight: | 0.048 kg |
| Weight: | 0.056 kg |
| Brand: | InLine® |
| Country of origin: | Taiwan |
| Manufacturer No.: | 69932B |
| Manufacturer information: |
INTOS ELECTRONIC AG Siemensstrasse 11 35394 Gießen Deutschland service@inline-info.com |
|
InLine_69932B_Datenblatt.pdf |
RoHS
|
RoHS_69932B.pdf |
|
RoHS_EN_69932B.pdf |
Sicherheitshinweis
|
InLine_Sicherheitshinweis_DE.jpg |
|
InLine_Sicherheitshinweis_EN.jpg |
|
InLine_Sicherheitshinweis_IT.jpg |
Product number:
69932B
For the notepad function, the convenience cookie must be accepted or renewed in the cookie settings.