InLineĀ® Keyboard Adapter 5 Pin DIN male / PS/2 female
The keyboard adapter is used to connect a PS/2 keyboard to the DIN AT connection of the PC.
- PS/2 socket to 5-pin DIN plug
- PS/2 keyboard to AT computer
| Packaging volume: | 0.0003 m³ |
|---|---|
| Side A: | 5pin DIN plug |
| Side B: | PS/2 female |
| Signal: | Data |
| Customs tariff number: | 8536699099 |
|---|---|
| EAN Barcode: | 4043718000487 |
| Height packaging: | 0.023 m |
| Length packaging: | 0.240 m |
| Width packaging: | 0.115 m |
| Net weight: | 0.02 kg |
| Weight: | 0.020 kg |
| Brand: | InLineĀ® |
| Country of origin: | Taiwan |
| Manufacturer No.: | 33949 |
| Manufacturer information: |
INTOS ELECTRONIC AG Siemensstrasse 11 35394 GieĆen Deutschland service@inline-info.com |
Product number:
33949
For the notepad function, the convenience cookie must be accepted or renewed in the cookie settings.