InLineĀ® Mini Gender Changer 25 Pin Sub-D female / female
Mini-Gender-Changer for connecting or adapting two cables with Sub-D 25-pole male connectors.
- Sub-D 25-pole female to Sub-D 25-pole female
- Connections 1:1
- Metal casing
| Packaging volume: | 0.001 m³ |
|---|---|
| Side A: | 25pin female |
| Side B: | 25pin female |
| Signal: | Data |
| Type: | Metallised |
| Customs tariff number: | 8536699099 |
|---|---|
| EAN Barcode: | 4043718000265 |
| Height packaging: | 0.030 m |
| Length packaging: | 0.053 m |
| Width packaging: | 0.018 m |
| Net weight: | 0.018 kg |
| Weight: | 0.017 kg |
| Brand: | InLineĀ® |
| Country of origin: | Taiwan |
| Manufacturer No.: | 31124 |
| Manufacturer information: |
INTOS ELECTRONIC AG Siemensstrasse 11 35394 GieĆen Deutschland service@inline-info.com |
|
InLine_31124_Datenblatt.pdf |
RoHS
|
RoHS_31124.pdf |
|
RoHS_EN_31124.pdf |
Sicherheitshinweis
|
InLine_Sicherheitshinweis_DE.jpg |
|
InLine_Sicherheitshinweis_EN.jpg |
|
InLine_Sicherheitshinweis_IT.jpg |
Product number:
31124
For the notepad function, the convenience cookie must be accepted or renewed in the cookie settings.