InLineĀ® Mini Gender Changer 9 Pin female / female
Mini gender changers make it possible to convert one interface into another, e.g. to convert a male connector into a female connector or vice versa.
- Sub D socket 9-pin to Sub D socket 9-pin
- Assignment 1:1
- Nuts on both sides for fastening
| Assignment: | 1:1 |
|---|---|
| Packaging volume: | 0.0002 m³ |
| Side A: | 9pin female |
| Side B: | 9pin female |
| Signal: | Data |
| Type: | Metallised |
| Customs tariff number: | 8536699099 |
|---|---|
| EAN Barcode: | 4043718000289 |
| Height packaging: | 0.013 m |
| Length packaging: | 0.240 m |
| Width packaging: | 0.115 m |
| Net weight: | 0.021 kg |
| Weight: | 0.013 kg |
| Brand: | InLineĀ® |
| Country of origin: | Taiwan |
| Manufacturer No.: | 32224 |
| Manufacturer information: |
INTOS ELECTRONIC AG Siemensstrasse 11 35394 GieĆen Deutschland service@inline-info.com |
|
InLine_32224_Datenblatt.pdf |
RoHS
|
RoHS_32224.pdf |
|
RoHS_EN_32224.pdf |
Sicherheitshinweis
|
InLine_Sicherheitshinweis_DE.jpg |
|
InLine_Sicherheitshinweis_EN.jpg |
|
InLine_Sicherheitshinweis_IT.jpg |
Product number:
32224
For the notepad function, the convenience cookie must be accepted or renewed in the cookie settings.