InLine® Modular Distributor 1x RJ12 female / 2x RJ12 female
Modular adapter/distributor for connecting telephone or modular cables
- 1x RJ12 socket to 2x RJ12 socket
- 1:1 complete assignment (6P6C)
- Unshielded plastic adapter
| Assignment: | 1:1 |
|---|---|
| Colour: | Beige |
| Housing material: | Plastic |
| Packaging volume: | 0.0002 m³ |
| Side A: | RJ12 female |
| Side B: | RJ12 female x2 |
| Signal: | Data |
| Type: | 1:1 assignment |
| Variant: | Unshielded |
| Customs tariff number: | 8536699099 |
|---|---|
| EAN Barcode: | 4043718080823 |
| Height packaging: | 0.022 m |
| Length packaging: | 0.123 m |
| Width packaging: | 0.070 m |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Weight: | 0.013 kg |
| Brand: | InLine® |
| Country of origin: | Taiwan |
| Manufacturer No.: | 69999B |
| Manufacturer information: |
INTOS ELECTRONIC AG Siemensstrasse 11 35394 Gießen Deutschland service@inline-info.com |
Product number:
69999B
For the notepad function, the convenience cookie must be accepted or renewed in the cookie settings.