InLine® Patch Cable Cat.5e Coupling UTP 2x RJ45 female for installation
InLine® Patch Cable Coupling 2x RJ45 for installation with screw
- Opening for RJ45 socket approx. 16x16mm, hole spacing: 25mm
- Thread length of the attached screws UNC #4-40 approx. 15mm
- 1:1 assignment
- Color: black
| Article height: | 2.3 cm |
|---|---|
| Article length: | 2.8 cm |
| Article width: | 3.2 cm |
| Colour: | Black |
| Packaging volume: | 0.001 m³ |
| Side A: | RJ45 female |
| Side B: | RJ45 female |
| Customs tariff number: | 8536699099 |
|---|---|
| EAN Barcode: | 4043718198092 |
| Height packaging: | 0.022 m |
| Length packaging: | 0.060 m |
| Width packaging: | 0.045 m |
| Net weight: | 0.05 kg |
| Weight: | 0.019 kg |
| Brand: | InLine® |
| Country of origin: | Taiwan |
| Manufacturer No.: | 69990X |
| Manufacturer information: |
INTOS ELECTRONIC AG Siemensstrasse 11 35394 Gießen Deutschland service@inline-info.com |
Product number:
69990X
For the notepad function, the convenience cookie must be accepted or renewed in the cookie settings.