InLineĀ® Rubber Feet for PC and Server Casings 4 Pack black
These rubber feet are intended for subsequent installation on smooth surfaces. The self-adhesive rubber pads with a diameter of 3.2 cm are suitable for PC cases and devices of similar size and can be attached quickly and easily, giving your devices a hold.
- Self-adhesive rubber feet for PC cases, Pack of 4
- Colour: black
- Diameter: 32mm
- Height: 9mm
| Article height: | 1.1 cm |
|---|---|
| Article length: | 2.8 cm |
| Article width: | 2.8 cm |
| Colour: | Black |
| Packaging volume: | 0.0002 m³ |
| Type: | Rubber feet |
| Customs tariff number: | 3926909790 |
|---|---|
| EAN Barcode: | 4043718082056 |
| Height packaging: | 0.030 m |
| Length packaging: | 0.160 m |
| Width packaging: | 0.090 m |
| Net weight: | 0.029 kg |
| Weight: | 0.050 kg |
| Brand: | InLineĀ® |
| Country of origin: | Taiwan |
| Manufacturer No.: | 59909B |
| Manufacturer information: |
INTOS ELECTRONIC AG Siemensstrasse 11 35394 GieĆen Deutschland service@inline-info.com |
|
InLine_59909B_Datenblatt.pdf |
RoHS
|
RoHS_59909B.pdf |
|
RoHS_EN_59909B.pdf |
Sicherheitshinweis
|
InLine_Sicherheitshinweis_DE.jpg |
|
InLine_Sicherheitshinweis_EN.jpg |
|
InLine_Sicherheitshinweis_IT.jpg |
Product number:
59909B
For the notepad function, the convenience cookie must be accepted or renewed in the cookie settings.