InLineĀ® Rubber Rail for vibration decoupling of harddisks 8 pcs.
Fixing between the hard disk or another drive and screw to prevent oscillation and noise Thickness: 2mm Aperture in: 2mm Aperture out: 10mm Quantity: 8 pcs
| Article height: | 0 cm |
|---|---|
| Article length: | 1 cm |
| Article width: | 1 cm |
| Colour: | Blue |
| Packaging volume: | 0.014 m³ |
| Type: | Silicone washers |
| Customs tariff number: | 3926909090 |
|---|---|
| EAN Barcode: | 4043718132799 |
| Height packaging: | 0.030 m |
| Length packaging: | 0.160 m |
| Width packaging: | 0.650 m |
| Net weight: | 0.018 kg |
| Weight: | 0.011 kg |
| Brand: | InLineĀ® |
| Country of origin: | Taiwan |
| Manufacturer No.: | 00244A |
| Manufacturer information: |
INTOS ELECTRONIC AG Siemensstrasse 11 35394 GieĆen Deutschland service@inline-info.com |
|
InLine_00244A_Datenblatt.pdf |
RoHS
|
RoHS_00244A.pdf |
|
RoHS_EN_00244A.pdf |
Sicherheitshinweis
|
InLine_Sicherheitshinweis_DE.jpg |
|
InLine_Sicherheitshinweis_EN.jpg |
|
InLine_Sicherheitshinweis_IT.jpg |
Product number:
00244A
For the notepad function, the convenience cookie must be accepted or renewed in the cookie settings.