InLineĀ® Rubber Washers for HDD Vibration Decoupling
Useful rubber washers, useable e.g. to decouple harddisks. 8 pieces a pack, dimensions: inside: 3mm, outside: 11mm, thickness: 1mm
| Colour: | Black |
|---|---|
| Packaging volume: | 0.001 m³ |
| Type: | Rubber washers |
| Customs tariff number: | 3926909090 |
|---|---|
| EAN Barcode: | 4043718082247 |
| Height packaging: | 0.003 m |
| Length packaging: | 0.144 m |
| Width packaging: | 0.085 m |
| Net weight: | 0.002 kg |
| Weight: | 0.011 kg |
| Brand: | InLineĀ® |
| Country of origin: | Taiwan |
| Manufacturer No.: | 00244 |
| Manufacturer information: |
INTOS ELECTRONIC AG Siemensstrasse 11 35394 GieĆen Deutschland service@inline-info.com |
Product number:
00244
For the notepad function, the convenience cookie must be accepted or renewed in the cookie settings.