InLineĀ® SCSI III Adapter internal 50 Pin IDC female to 68 Pin mini Sub-D female
SCSI III internal adapter, InLineĀ®, 50pin IDC socket to 68 pin mini SubD socket
- 50pin IDC connector to 68 pin mini SubD socket
- internal connector, e.g. 50pin. CD-ROM drive to 68- wire ribbon cable
| Packaging volume: | 0.0003 m³ |
|---|---|
| Side A: | 50pin header connector |
| Side B: | 68pin mini Sub D female |
| Type: | Straight |
| Customs tariff number: | 8536699099 |
|---|---|
| EAN Barcode: | 4043718010820 |
| Height packaging: | 0.022 m |
| Length packaging: | 0.135 m |
| Width packaging: | 0.085 m |
| Net weight: | 0.025 kg |
| Weight: | 0.031 kg |
| Brand: | InLineĀ® |
| Country of origin: | Taiwan |
| Manufacturer No.: | 72929 |
| Manufacturer information: |
INTOS ELECTRONIC AG Siemensstrasse 11 35394 GieĆen Deutschland service@inline-info.com |
Product number:
72929
For the notepad function, the convenience cookie must be accepted or renewed in the cookie settings.