InLineĀ® SCSI SCA U320 Adapter 80 Pin female / 68 Pin female
This internal SCSI-SCA adapter allows and connection of hard disks with Centronics U320 / LVD 80-pin IDC connector to internal SCSI flat cables. All jumpers and power supply are via the connectors on the adapter board
- SCSI-SCA U320 IDC 80pin female to 68pin mini Sub D female adapter
| Article height: | 2.1 cm |
|---|---|
| Article length: | 2.5 cm |
| Article width: | 9.1 cm |
| Packaging volume: | 0.0002 m³ |
| SCSI support: | U320 |
| Side A: | 68pin mini Sub D female |
| Side B: | 80pin Centronic female |
| Signal: | Data |
| Customs tariff number: | 8536699099 |
|---|---|
| EAN Barcode: | 4043718011001 |
| Height packaging: | 0.050 m |
| Length packaging: | 0.090 m |
| Width packaging: | 0.090 m |
| Net weight: | 0.019 kg |
| Weight: | 0.031 kg |
| Brand: | InLineĀ® |
| Country of origin: | Taiwan |
| Manufacturer No.: | 82680 |
| Manufacturer information: |
INTOS ELECTRONIC AG Siemensstrasse 11 35394 GieĆen Deutschland service@inline-info.com |
Product number:
82680
For the notepad function, the convenience cookie must be accepted or renewed in the cookie settings.