InLine® Screw Kit Sub-D Installation Kit 10 pcs.
Set includes:
- 2x hexagon screws (tread 7.8mm) with internal thread (UNC 4-40)
- 2x spring washers
- 4x washers and
- 2x nuts
| Packaging volume: | 0.001 m³ |
|---|---|
| Type: | Screw set |
| Customs tariff number: | 7318159589 |
|---|---|
| EAN Barcode: | 4043718018062 |
| Height packaging: | 0.005 m |
| Length packaging: | 0.090 m |
| Width packaging: | 0.060 m |
| Net weight: | 0.008 kg |
| Weight: | 0.005 kg |
| Brand: | InLine® |
| Country of origin: | Taiwan |
| Manufacturer No.: | 77776 |
| Manufacturer information: |
INTOS ELECTRONIC AG Siemensstrasse 11 35394 Gießen Deutschland service@inline-info.com |
Product number:
77776
For the notepad function, the convenience cookie must be accepted or renewed in the cookie settings.