InLine® Screw Set for 3.5" harddisks long version 8mm 50 pcs.
Screw set for 3.5" (8.89 cm) hard drives
- Thread: UNC #6-32
- Length: 8 mm
- Nickel-plated steel screws
- Quantity: 50 pieces
| Article height: | 0.7 cm |
|---|---|
| Article length: | 0.8 cm |
| Article width: | 0.7 cm |
| Packaging volume: | 0.0002 m³ |
| Type: | Screw set |
| Customs tariff number: | 7318159589 |
|---|---|
| EAN Barcode: | 4043718082551 |
| Height packaging: | 0.030 m |
| Length packaging: | 0.160 m |
| Width packaging: | 0.090 m |
| Net weight: | 0.018 kg |
| Weight: | 0.070 kg |
| Brand: | InLine® |
| Country of origin: | Taiwan |
| Manufacturer No.: | 77783L |
| Manufacturer information: |
INTOS ELECTRONIC AG Siemensstrasse 11 35394 Gießen Deutschland service@inline-info.com |
Product number:
77783L
For the notepad function, the convenience cookie must be accepted or renewed in the cookie settings.