InLine® Screw Set for PC bracket slot covers 50 pcs.
Screw set for slot covers, casings, etc.,length: 6.3mm, silver, hex heads with cross recess, 50pcs.
| Article height: | 0.6 cm |
|---|---|
| Article length: | 0 cm |
| Article width: | 0.8 cm |
| Packaging volume: | 0.0002 m³ |
| Type: | Screw set |
| Customs tariff number: | 73181558900 |
|---|---|
| EAN Barcode: | 4043718082513 |
| Height packaging: | 0.030 m |
| Length packaging: | 0.130 m |
| Width packaging: | 0.200 m |
| Net weight: | 0.048 kg |
| Weight: | 0.060 kg |
| Brand: | InLine® |
| Country of origin: | Taiwan |
| Manufacturer No.: | 77782 |
| Manufacturer information: |
INTOS ELECTRONIC AG Siemensstrasse 11 35394 Gießen Deutschland service@inline-info.com |
Product number:
77782
For the notepad function, the convenience cookie must be accepted or renewed in the cookie settings.