InLine® TAE adapter Cable RJ11 6P4C male to TAE-F German female 0.2m
TAE adaptor cable, RJ11 6P4C male to TAE-F female, pinout (RJ11-TAE): 2-4(E), 3-1(La), 4-2(Lb), 5-3(W)
| Assignment: | 6P4C |
|---|---|
| Colour: | Black |
| Length: | 0.20 m |
| Outer diameter: | 4.8x2.4 mm |
| Packaging volume: | 0.0002 m³ |
| Side A: | RJ11 plug |
| Side B: | TAE-F female |
| UL: | No |
| Customs tariff number: | 8544429090 |
|---|---|
| EAN Barcode: | 4043718030897 |
| Height packaging: | 0.014 m |
| Length packaging: | 0.240 m |
| Width packaging: | 0.115 m |
| Net weight: | 0.013 kg |
| Weight: | 0.019 kg |
| Brand: | InLine® |
| Country of origin: | Taiwan |
| Manufacturer No.: | 69945 |
| Manufacturer information: |
INTOS ELECTRONIC AG Siemensstrasse 11 35394 Gießen Deutschland service@inline-info.com |
Product number:
69945
For the notepad function, the convenience cookie must be accepted or renewed in the cookie settings.