InLine® Tablet Holder for Wall or Table mount, universal for 4.7"-12.9"
- Universal Tablet Desk Stand, suitable for 4.7"-12.9" mobile devices
- Width 128mm-224mm adjustable holder fits different device sizes
- Double swiveling arms for viewing and operating flexibility
- 360° rotation allows portrait or landscape viewing
- Large solid square base for enhanced stability
- Soft rubber cushions hold your device firmly and securely without scratches or damages
- Mountable base for under cabinet / wall use included
| Area of application: | Tablet |
|---|---|
| Article height: | 16 cm |
| Article length: | 38 cm |
| Article width: | 16 cm |
| Packaging volume: | 0.0037 m³ |
| Suitable for: | Smartphones / Tablets |
| Customs tariff number: | 9403901090 |
|---|---|
| EAN Barcode: | 4043718263820 |
| Height packaging: | 0.075 m |
| Length packaging: | 0.290 m |
| Width packaging: | 0.168 m |
| Net weight: | 1.353 kg |
| Weight: | 1.643 kg |
| Brand: | InLine® |
| Country of origin: | Taiwan |
| Manufacturer No.: | 23154A |
| Manufacturer information: |
INTOS ELECTRONIC AG Siemensstrasse 11 35394 Gießen Deutschland service@inline-info.com |
Product number:
23154A
For the notepad function, the convenience cookie must be accepted or renewed in the cookie settings.