InLineĀ® USB 3.0 Adapter Cable internal 2x USB Type A female / mainboard header
USB 3.0 adapter cable, 2x USB A female to 19pin mainboard connector, to connect 2 external USB 3.0 devices.
- 2x USB A female to 19pin. mainboard connector
| Article height: | 1.6 cm |
|---|---|
| Article length: | 25 cm |
| Article width: | 2.5 cm |
| Colour: | Black |
| Length: | 0.15 m |
| Packaging volume: | 0.0003 m³ |
| Side A: | 19pin header |
| Side B: | USB 3.0 A female |
| Signal: | Data |
| Type: | USB internal |
| UL: | No |
| Customs tariff number: | 8536699099 |
|---|---|
| EAN Barcode: | 4043718179626 |
| Height packaging: | 0.027 m |
| Length packaging: | 0.470 m |
| Width packaging: | 0.086 m |
| Net weight: | 0.048 kg |
| Weight: | 0.064 kg |
| Brand: | InLineĀ® |
| Country of origin: | Taiwan |
| Manufacturer No.: | 33445I |
| Manufacturer information: |
INTOS ELECTRONIC AG Siemensstrasse 11 35394 GieĆen Deutschland service@inline-info.com |
Product number:
33445I
For the notepad function, the convenience cookie must be accepted or renewed in the cookie settings.