InLineĀ® USB 3.2 C female / female with flange cable, black, 0.20m
InLineĀ® USB3.1 C female to female with flange cable
- USB C female plug to USB C installation female plug
- Opening for USB connector approx. 9x3.5mm, hole spacing: 25mm
- Thread length of the attached screws #4-40 approx. 15mm
- max. 5Gb/s (USB 3.1 Gen.1)
- Compatible with Power Delivery 3.0 up to 100W
| Colour: | Black |
|---|---|
| Data transmission rate: | 10 Gb/s |
| Length: | 0.20 m |
| Packaging volume: | 0.001 m³ |
| Packing: | Retail |
| Side A: | USB-C female |
| Side B: | USB-C female |
| Signal: | Data |
| Type: | USB 3.2 Gen.2 |
| UL: | No |
| USB specification: | USB 3.2 Gen.2 |
| Customs tariff number: | 8536699099 |
|---|---|
| EAN Barcode: | 4043718266579 |
| Height packaging: | 0.040 m |
| Length packaging: | 0.100 m |
| Width packaging: | 0.098 m |
| Net weight: | 0.016 kg |
| Weight: | 0.020 kg |
| Brand: | InLineĀ® |
| Country of origin: | Taiwan |
| Manufacturer No.: | 33441H |
| Manufacturer information: |
INTOS ELECTRONIC AG Siemensstrasse 11 35394 GieĆen Deutschland service@inline-info.com |
Product number:
33441H
For the notepad function, the convenience cookie must be accepted or renewed in the cookie settings.