InLineĀ® Washers for PC and Server Mainboards 10 pcs.
Washers for mainboards, InLineĀ®, 10 pcs.
- Interior Ć: 3mm
- Exterior Ć: 8mm
- Thickness: 0.5mm
| Article height: | 0.1 cm |
|---|---|
| Article length: | 0.8 cm |
| Article width: | 0.8 cm |
| Colour: | Red |
| Packaging volume: | 0.0002 m³ |
| Type: | Washers for mainboards |
| Customs tariff number: | 3926909790 |
|---|---|
| EAN Barcode: | 4043718082230 |
| Height packaging: | 0.030 m |
| Length packaging: | 0.160 m |
| Width packaging: | 0.090 m |
| Net weight: | 0.028 kg |
| Weight: | 0.010 kg |
| Brand: | InLineĀ® |
| Country of origin: | Taiwan |
| Manufacturer No.: | 59915 |
| Manufacturer information: |
INTOS ELECTRONIC AG Siemensstrasse 11 35394 GieĆen Deutschland service@inline-info.com |
Product number:
59915
For the notepad function, the convenience cookie must be accepted or renewed in the cookie settings.